ZÁVODNÍCI SPORT RELAX VYBOJOVALI 6 TITULŮ MISTRA ČR SKIF

Závodníci SPORT RELAX měli na pořadu předposlední republikové závody. Od února máme náročný program nejen s mladými závodníky, tak i vyspělými cvičenci. Tuto neděli vyjela výprava závodníků na mistrovství České republiky tradičního karate SKIF do Hradce Králové. Jako trenér jsme doufal , že to zvládneme, ale z posledního národního poháru jsme měli zranění a chyběli nám opory.

Nakonec to vyšlo na jedničku a já byl velmi překvapen z výsledků svěřenců. Byla to jednoznačně skvěle odvedená práce.

Nejlépe se dařilo Adéle Znamenáčkové, která překvapila a vybojovala 3 tituly mistryně ČR. Největší radost jí udělala výhra ve finálovém zápase s Beatou Reguliovou 3:0. Ta jí 23. 4. na Grand Prix poranila oko a již nemohla startovat. Byl to skvělý zápas od obou závodnic a hlavně bez zranění.

Výborně si vedl Jan Klimeš v kategorii master, když hladce procházel eliminačními koly a nakonec si poradil i s náročným finálovým zápasem .

Týmové kumite (zápasy) se nám vydařili na jedničku v dorostenecké kategorii a nakonec jsme obsadili i 2. místo v juniorkách

1. místo Adéla Znamenáčková kumite dorostenky nad 55kg

1. místo Adéla Znamenáčková kumite juniorky nad 55 kg

1. místo Adéla Znamenáčková a Natálie Pokorná, Píďa Lachoutová

kumite tým dorostenky

1.místo Jan Klimeš kumite master

1.místo Jan Klimeš kumite tým muži

1. místo Božena Pavlasová kata tým mix (muži a ženy)

2. místo Božena Pavlasová kata Master

2.místo Adéla Znamenáčková, Natálie Pokorná ,Píďa Lachoutová, kumite tým juniorky